Porównywarka kredytów – sprawdź ciekawe oferty!

tanie kredyty bankoweSzukasz szybki kredyt od ręki na dowolny cel, na samochód lub hipoteczny na dom, czy mieszkanie? Największy wybór ofert!


Wyślij wniosek kredytowy przez internet, który trafi bezpośrednio bo danego banku.

Nie taki kredyt straszny

Oceń post

Skutki światowego kryzysu finansowego odczuwane są chyba na całym świecie. Swego rodzaju fenomenem jest Polska, której większość Produktu Krajowego Brutto wytwarzana jest na terenach naszego kraju, a udział w rynkach zachodnich nie jest duży, co skutkuje mniejszymi stratami sektora finansowego. Rok 2006 był rokiem kredytowego szaleństwa. Polskie banki są częścią wielkich zachodnich korporacji finansowych, dlatego chcąc nie chcąc kryzys uderzył i w nas. U części klientów popularnych banków wytworzyła się niechęć do zaciągania kredytów. Ludzie podchodzili i nadal podchodzą bardzo nieufnie do najnowszych ofert banków komercyjnych.

Najprawdopodobniej stan taki utrzyma się do chwili całkowitego uspokojenia sytuacji na rynkach finansowych. Mało kto wie jednak, że jedynym sposobem na uspokojenie klientów jest są właśnie kredyty. Banki, które w największym stopniu odpowiadają za kryzys, muszą odbudować swoje kapitały, a co za tym idzie, muszą zdobyć kolejnych klientów, by móc w dalszym ciągu obracać środkami. W państwach najbardziej dotkniętych kryzysem konieczna była interwencja państwa i częściowe upaństwowienie zakładów przemysłowych. Branża motoryzacyjna jest tego doskonałym przykładem. Przejęte przez państwo, bądź prywatnych inwestorów zostały znane marki samochodowe, na przykład Chrysler. Kryzysowi można było zapobiec, lecz dziś można tylko gdybać i z nadzieją patrzyć na potencjalnych klientów banków, którzy są gotowi zainwestować w bank, biorąc kredyt – oczywiście postępując przy tym racjonalnie.

Komentuj

*


sześć − = pięć

CommentLuv badge